Tőzsdei üzletkötő álláslehetőség Budapesten

2021-11-06 16:56:21

Hirdetés adatai

  • Feladó: Mil-job Kft.
  • Feladva: 2021-11-06
  • Lejár: 2022-02-04

Leírás

STANDARDS BROKER KFT.
Partnercégünk 100%-ban magyar tulajdonú, budapesti központtal rendelkezik, Magyarország második legnagyobb, banki háttérrel rendelkező brókercégének a függő ügynöksége. Számukra keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Tőzsdei üzletkötő
Feladatok:
• Lakossági ügyfelek részére történő értékesítés
• Megbízások felvétele, továbbítása
• Meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás
• Új ügyfelek akvirálásában való részvétel
• Adminisztráció elvégzése
Elvárások:
• Felsőfokú végzettség
• Minimum 1 év Brókerként vagy Privát bankárként szerzett tapasztalat
• Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Jó elemző képesség, logikus gondolkodás
• Egyéni- és csapatmunkára való képesség egyaránt
Amit kínálunk:
• Kimagasló bérezés és egyéb juttatások
• Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
• Home office lehetőség
• Dinamikus, fiatalos csapat
Munkavégzés helye:
• Budapest, Angyalföld
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Tőzsdei üzletkötő” jeligével küldje el az
allas02@miljob.hu e-mail címre.
További információ: +36-30/576 3334

Cím

Régió: Budapest
Település: 13. kerület

Részletek

  • Munkavégzés helyének típusa: Rugalmas munkavégzési hely (Pl.: Otthonról végezhető, utazó munka)
  • Foglalkoztatás jellege: Távmunka/otthoni munka
  • Minimálisan elvárt végzettség: Középiskola
  • Minimálisan elvárt tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Fizetés: Fizetési igényt várunk
  • Típus: Pénzügy,biztosítás, számvítel
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
Mil-job Kft.

Üzenet küldése

Kiemelt hirdetések